YOUTUBE'DA YENİ DÖNEM! İNTERNETSİZ MÜZİK!

8/8/2017

Youtube kullanıcıları internetsiz, istediği müziği dinleme imkanına kavuşacak.

YOUTUBE'DA YENİ DÖNEM! İNTERNETSİZ MÜZİK!

YouTube’un kullanıcılarına sunduğu yeni özelliği ise hayat kurtarır cinsten. Bildiğiniz gibi internetten video izleyip, müzik dinlemek mobil kullanıcıların büyük ölçüde kotalarının tükenmesine neden oluyor. YouTube ise müzik severler için platformuna çevrim dışı müzik dinleme özelliği ekliyor.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar çevrim dışı oynatma listesine eklediği müzikleri SD ve HD formatında internetsiz izleyip dinleyebilecek. Daha öncesinde de bu imkanı kullanıcılarına sunan YouTube, . YouTube Red aboneliği olanları bu imkandan faydalandırıyordu. Lakin YouTube’un belirlediği müzikler haricindeki müzikleri çevrim dışı dinleme imkanı vermiyordu. Şimdi ise yeni güncelleme ile herkese ve istenilen müziği çevrim dışı dinleye bilme imkanı sunuyor.

Ücretsiz olarak yararlanılabilecek bu özelliği Android uygulamasın da “Çevrim Dışı için Kaydet” seçeneğine tıklayarak, iOS uygulamasında ise şarkıyı sola sürükleyerek ulaşabiliyorsunuz. Kaydedilen içerikler ise “Çevrim dışı” sekmesinde yer alıyor.

DİĞER HABERLER