TARKAN SAHNEYE YERİN ALTINDAN ÇIKTI

7/6/2017

Megastar Tarkan onuncu albümünün çıkmasının ardından ilk kez hayranlarıyla Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde buluştu.

TARKAN SAHNEYE YERİN ALTINDAN ÇIKTI

Megastar Tarkan onuncu albümünün çıkmasının ardından ilk kez hayranlarıyla Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde buluştu. Ünlülerin de katıldığı konserde Tarkan, sahneye yer altından çıktı.

Megastar Tarkan'ın "Tarkan Zamanı" konserleri Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde başladı. Konsere ünlü isimlerde katılarak Tarkan şarkılarını dinledi.

YENİ ALBÜMÜ SONRASI İLK KEZ SAHNEYE ÇIKTI

Her yıl heyecanla beklenen ve her biri birbirinden coşkuyla geçen Geleneksel Açıkhava Konserleri kapsamında Megastar Tarkan, yeni albümü ve 10'uncu albümü olan 'On' albümüyle hayranlarıyla buluştu. Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde ilk olarak bu akşam sahneye çıkan Tarkan, kendisini dinlemeye gelen hayranlarıyla uzun sürenin ardından buluştu.

ÇIĞLIKLAR EŞLİĞİNDE SAHNEYE ÇIKTI

Nefesler tutulduğu esnada Tarkan hayranlarının çoğu cep telefonlarını çıkartarak kayda girdi. Ardından çığlıklar ve alkışlar eşliğinde sahnenin perdeleri açılmaya başlandı. Daha sonra Tarkan müzik ve sis dumanları eşliğinde sahneye geldi. Yeni albümden 'Yolla' şarkısıyla konsere başlayan Tarkan, birbirinden güzel dans şovlarıyla da hayranlarını kendinden geçirdi.
KONSERLER DEVAM EDECEK

Tarkan şarkılarını seslendirdiği esnada hayranları da o anları cep telefonlarına kaydetti. Megastar Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri'nde 8-9-10 Temmuz tarihlerinde hayranlarıyla buluşmaya devam edecek. 

SAYNEYE YERİN ALTINDAN ÇIKTI

Sahne performansı ile göz dolduran Tarkan, sahnede ilk olarak 'Yolla' isimli şarkısını seslendirdi. Şarkının çalınmaya başlaması üzerine hayranları meraklı gözlerle mega starı aradı. Sahneye bir anda kurulan platforma ile yerin altından çıkan Tarkan, büyük bir heyecan yarattı.

DİĞER HABERLER